Головна » Економіка » “Швидкі кредити” на Прикарпатті набирають обертів

“Швидкі кредити” на Прикарпатті набирають обертів

01.02.2018 в 12:05 переглядів: 228 коментарів: 0 Економіка

Запропонований ПриватБанком сервіс “Швидкі кредити” на Прикарпатті взяв шалений впевнений темп. Це й не дивно, бо все частіше українці виявляються в ситуації, коли терміново потрібні гроші, а позичити немає де. Шукати підходящий банк і очікувати на рішення по кредиту займає багато часу. З “Швидкими кредитами” жителі Івано-Франківської області знайомі з літа 2017 року, тому не відмовляють собі в можливості отримати оперативну грошову допомогу. З започаткування сервісу прикарпатці оформили понад 5000 угод на загальну суму більше 32 млн грн.

“Швидкий кредит” - це отримання бажаної суми коштів в онлайн-режимі. Сума кредиту розбивається на строк у 10 місяців, а регулярний платіж на погашення кредиту списується щомісячно з картки ПриватБанку. Максимальна сума швидкого кредитування може бути до 50 тис., а умови кредитування ідентичні умовам “Миттєвої розстрочки” під 2,9%. Після оформлення “Швидкого кредиту” автоматично формується договір в Приват24 саме в розділі “Миттєва розстрочка”, де клієнт може контролювати процес сплати позики. Наголошуємо, що у разі списання платежу за рахунок кредитних коштів з клієнта стягується додатково 4% комісії від суми платежу. Тому зауважуємо, щоб не платити додаткової комісії, необхідно вчасно класти гроші на рахунок.

За даною програмою клієнт оплачує перший платіж лише через 30 днів після оформлення угоди та має можливість дострокового погашення на прозорих та чесних умовах. Зауважимо, що зарахування суми “Швидкого кредиту” можливе на Картку для виплат, що дає можливість клієнту отримати готівку, не сплативши додаткових комісій за зняття. 

Клієнт ПриватБанку самостійно може дізнатись, на яку суму може розраховувати. Сума “Швидкого” кредитування дорівнює сумі в рамках ліміту "Оплати частинами". А свій ліміт по "Оплаті частинами", що в даному випадку є максимально доступною сумою кредиту, можна дізнатися, просто відправивши SMS з текстом chast на номер 10060.

Для отримання таких грошей потрібні лише банківська картка та мобільний телефон. Зарахування грошей відбувається на картку за вибором клієнта - Картку для виплат чи Універсальну.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL