Головна » Здоров`я » Симптоми і наслідки одного з найважчих захворювань

Симптоми і наслідки одного з найважчих захворювань

02.05.2016 в 08:24 переглядів: 200 коментарів: 0 Здоров`я
Ревматоїдний, реактивний і псоріатичний артрити - захворювання, які погано піддаються лікуванню, тому вони дуже сильно вимотують організм хворої людини

І проблема ускладнюється тим, що більшість типів артритів супроводжується запаленням суглобів, вони припухають і болять навіть в стані спокою (іноді ночами), пише «Ортодокс».

Але найнеприємніше - це зміни, що відбуваються в організмі при артритах. Адже нерідко наслідки артритів негативно впливають на внутрішні органи, в тому числі на серце, печінку, нирки, шлунок і легені. Дізнатися про те, за якими симптомами діагностується артрит, ви можете з цієї статті.

Більшість різновидів артритів належать до аутоімунних захворювань. Тому вони викликають серйозний збій імунної системи. В результаті збою імунні клітини-лімфоцити починають працювати неправильно. Вони повинні розпізнавати і знищувати бактерії і віруси, але з якихось причин лімфоцити «збиваються з курсу» і атакують власні суглоби, тим самим руйнуючи їх.

Причини, за якими клітини-лімфоцити починають неправильно сприймати клітини рідного їм організму, можуть бути найрізноманітнішими. У деяких випадках це може бути якесь інфекційне захворювання або прихована інфекція. Приблизно в 40% випадків подібних порушень це може бути гостре респіраторне захворювання, грип, або ангіна, а також загострення хронічних інфекційних захворювань.

Як показали останні медичні дослідження, після перенесених інфекційних захворювань у людини всередині хворих суглобів можуть залишатися мікроби або навіть віруси, на які рецептори імунних клітин реагують як на чужорідні клітини.

Бувають випадки, коли початку захворювання передує травма або сильне переохолодження. Але найчастіше таке захворювання, як артрит провокує сильне емоційне переживання або важкий стрес. У багатьох людей хвороба починалася після будь-яких проблем в особистому житті.

Артрит необхідно лікувати. І починати лікування слід якомога раніше. В ідеалі хворому повинна призначатися комплексна терапія. Одна з важливих складових успішної боротьби із захворюванням - дієта. Наприклад, доктор Євдокименко рекомендує своїм пацієнтам при лікуванні артриту дотримуватися таку дієту:

обмежити вживання кухонної солі;

відмовитися від вживання смажених або копчених продуктів (в тому числі ковбасних виробів);

відмовитися від вживання консервованих продуктів.

Джерело: http://www.segodnya.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL