Головна » Різні новини » Скільки комісії українці переплатили при розрахунках за компослуги ???

Скільки комісії українці переплатили при розрахунках за компослуги ???

15.11.2016 в 08:58 переглядів: 290 коментарів: 0 Різні новини
Громадяни платили комісію, яка вже включена в тариф. У 2015 році українські громадяни залишили 23,7 млн ​​грн комісії в банках і поштових відділеннях за прийом готівкових платежів за комуналку, незважаючи на те, що комісія вже спочатку включена в тариф послуг ЖКГ. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на звіт Антимонопольного комітету України.

Такий висновок був зроблений АМКУ в ході аналізу ринку послуг з прийому готівкових платежів від фізичних осіб за комунальні послуги в усіх обласних центрах України з 1-го січня 2015 року по 31 травня 2016- го.

В АМКУ відзначили, що дослідження їм довелося провести через багаторазових звернень громадян.

У звіті АМКУ про результати проведеного дослідження повідомляється, що, згідно із законодавством, в тариф послуг ЖКГ закладається вартість переказу коштів на рахунки підприємств, які постачають комунальні послуги.

Виняток становить лише послуга з постачання природного газу, для якої держава встановлює максимальний розмір комісії (на сьогоднішній день комісія складає 0,3%).

За підрахунками Антимонопольного комітету України, загальна сума сплачених комісійних платежів у 2015 році склала 23,7 млн ​​грн, а за п'ять місяців 2016 року - 18,2 млн грн.

Для усунення ситуації, що суперечливій ситуації АМКУ запланував організувати нараду з учасниками ринку, яке має відбутися в середу, 16 листопада.

За його результатами будуть розроблені пропозиції щодо вдосконалення порядку прийому платежів від фізосіб за послуги ЖКГ, яке потім направлять до Кабміну.

Раніше повідомлялося про те, що Ощадбанк запроваджує комісію за прийом в касах платежів ЖКГ.
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL