Головна » Економіка » Скільки води повинні споживати українці, щоб нараховувалася субсидія

Скільки води повинні споживати українці, щоб нараховувалася субсидія

26.09.2016 в 08:26 переглядів: 252 коментарів: 0 Економіка
Про те, які норми споживання холодної та гарячої води застосовують при розрахунку субсидій.
Про розміри соціальних норм споживання холодної та гарячої води

Для того щоб нараховувалася субсидія на оплату холодної і гарячої води, українці повинні вкластися в соціальні норми споживання, які прописані в постанові КМУ №409 Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування від 06.08.2014 року, пише domik.ua.
Згідно з урядовим документом, субсідіанти повинні використовувати такі соціальні норми споживання води для нарахування субсидії.

При отриманні субсидії споживачі можуть використовувати 2,4 куб м холодної води на 1-го зареєстрованого мешканця в місяць, якщо квартира підключена до централізованого гарячого водопостачання

При відсутності централізованого постачання гарячої води соціальна норма становить 4,0 куб м холодної води на 1-го зареєстрованого мешканця в місяць. Аналогічна норма застосовується в разі перерви в постачанні гарячої води більш ніж на 14 днів.

Соціальна норма споживання гарячої води (при наявності централізованого гарячого водопостачання) складає 1,6 куб м на 1-го зареєстрованого мешканця в квартирі на місяць.

Нагадаємо, що міністр соцполітики України Андрій Рева назвав одну з головних причин відмови в субсидії. За його словами, разова покупка на суму понад 50 000 грн стане перешкодою на шляху до її отримання.

Раніше повідомлялося про те, які норми споживання газу застосовують при розрахунку субсидій.
http://finance.bigmir.net/budget
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL