Головна » Здоров`я » Смачний спосіб допомогти нашим ниркам

Смачний спосіб допомогти нашим ниркам

09.05.2016 в 07:46 переглядів: 229 коментарів: 0 Здоров`я
Часті сечовипускання можуть спостерігатися у багатьох людей з різних причин. Хтось застудив нирки, хтось має різні захворювання, а можливо і просто вживання зайвої рідини. Але наслідки зводяться практично до одного, поганий сон через часті походів в туалет.

Вихід з даної ситуації знайшли німецькі урологи. Звичайно, він буде малоефективний при захворюваннях нирок, при яких треба приймати медикаментозні препарати і проходити розписаний фахівцями курс лікування. А от усім іншим, урологи радять з'їдати пару шматочків сушеного чорносливу, кураги або ананаса, краще перед сном.

Як виявилося в м'якоті цих сухофруктів добре всмоктується вода, що автоматично сприяє зменшенню навантаження на сечовий міхур і нирки, а це значить що постільна білизна міняти не доведеться.

Так влаштований організм дорослої людини, що середній обсяг сечового міхура складає всього 200 мл. При нормальному накопиченні в міхурі трохи меншої кількості сечі виникає позив до сечовипускання. Нормальним урологи схильні вважати сечовипускання, ніж через дві години після попереднього. Навіть при вживанні 300 мілілітрів рідини, більше звичайної норми, у людини може проявитися симптом почастішання сечовипускання.

Інша справа якщо міхур запалений, або в ньому міститися камені, пухлина, то сечовипускання різко частішає, при цьому сечовипускання відбувається часто і малими порціями. У чоловіків симптом часто сечовипускання найчастіше пов'язані з доброякісну гіперплазію передміхурової залози (аденомою), а у жінок - з захворюваннями матки і яєчників. При прояві прискореного сечовипускання чоловік повинен відвідати уролога, а жінка - гінеколога. Тільки після цього можна приймати рішення про вжиття сухофруктів.

Необхідно також враховувати той факт, що вживання рідини у величезних кількостях здатне не тільки видаляти шлаки з організму, але і вимивати корисні мінерали. Крім того надходження великої кількості незв'язаної рідини сприяє збільшенню навантаження на всі органи і системи людського організму, і особливо нирок.

При роботі з підвищеним навантаженням будь-який механізм швидко зношується, що властиво і ниркам. При підвищених навантаженнях даний орган стає менш стійкий до різних захворювань, які часто приймають хронічний характер.

Перш ніж перейти до вживання сухофруктів, необхідно уважно вивчити свій питний режим. По можливості варто видалити з добового питного режиму зайву рідину. Нормальне споживання рідини для організму людини до 3 літр на добу, при цьому незв'язаної рідини організм повинен отримувати не більше 1 літра.

neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL