Головна » Економіка » "Смартфонів 5 вагонів" доїхали до Прикарпаття

"Смартфонів 5 вагонів" доїхали до Прикарпаття

09.01.2018 в 10:30 переглядів: 251 коментарів: 0 Економіка

 

Одразу два переможці другого та третьго етапу акції “Смартфонів п’ять вагонів”, що тривала з 15.11.2017 до 31.12.2017 для клієнтів-власників карток Mastercard, отримали свої призи. І Олександра Колісник з  Івано-Франківська, і Галина Маланюк з Коломиї стали власницями смартфонів Xiaomi Redmi 4 (32GB). Вони просто придбали квитки за допомогою Приват24 і отримали подарунки до Різдвяних та Новорічних свят.

“Подумати й не могла, що стану учасницею в акції та виграю подарунок, так як квиток купувала собі, щоб поїхати у відрядження до  Києва, - розказує п. Олександра, одна з переможнець в акції. -  То, що це не шахраї, й сумнівів не було, бо вже багато років співпрацюю з ПриватБанком і номер телефону партнера знаю на пам’ять. І коли мені зателефонували, була впевнена, що це з робочих питань. Завжди приємно отримувати подарунки, особливо  напередодні  зимових свят”.

 

 

Акція "Смартфонів п'ять вагонів" тривала до 31 грудня. В акції брали участь клієнти ПриватБанку - власники карт Mastercard, які в період акції придбають квиток на поїзд у будь-якому каналі продажу. Реєстрація в акції не потрібна. Клієнт ПриватБанку автоматично ставав учасником при купівлі квитка за допомогою карти Mastercard.

Акція також діяла і при купівлі квитка "туди й назад", а також при купівлі не на своє ім'я. Смартфони Xiaomi Redmi 4 (32GB) розігрувались щотижня серед усіх клієнтів, що виконали умови акції. Визначення переможців відбувалось випадковим чином – щотижня визначалось 20 переможців. Один клієнт міг отримати подарунок лише один раз.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Регіональна мережа ПриватБанку включає 2 560 філій, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL