Головна » Здоров`я » Смертельно небезпечний рак підшлункової залози - бомба уповільненої дії

Смертельно небезпечний рак підшлункової залози - бомба уповільненої дії

15.04.2016 в 10:07 переглядів: 228 коментарів: 0 Здоров`я
Рак підшлункової залози, який є одним з найбільш смертоносних видів раку, може таїтися в організмі протягом довгих років, перш ніж проявить себе. Необхідні методи раннього виявлення пухлини, для успішного лікування.

У 95% випадків хворі на рак підшлункової залози помирають в результаті захворювання. Генетичний аналіз пухлин, проведений в Університеті Джона Хопкінса (США) показав, що пухлини починають утворюватися за 20 років до того, як стають небезпечними для життя. У певний момент хвороба стає агресивною і не реагує на лікування, в результаті чого людина швидко помирає.

Раніше у вчених було дві версії, що пояснювали, чому рак підшлункової залози настільки смертельний. Перша свідчила, що захворювання протікає дуже гостро і агресивно самого початку, а друга вказувала на те, що хвороба розвивається повільно і непомітно, а пухлина виявляють занадто пізно, коли нічого не можна зробити.

Друга теорія виявилася точнішою, що дуже здивувало і порадувало вчених. «У нас з'явився шанс діагностувати рак підшлункової залози на ранніх стадіях і боротися з ним», - заявляють вони.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL