Головна » » Сім'я, діти та спілкування поколінь.

Сім'я, діти та спілкування поколінь.

13.05.2012 в 19:47 переглядів: 702 коментарів: 0

Коли на світ з'являється дитина, багато батьків виявляються, не готові до настільки різкої зміни життя. А все тому, що діти потребують не лише уваги, але й часу, вони кричать, плачуть, мочать памперси, хочуть їсти або спати - і, піди вгадай, що і коли їм потрібно.

Але що ж відбувається в перші місяці життя дитини? Насправді розвиток дітей це розвиток і самих батьків. Так як не можна просто пристосуватися до криків малюка, потрібно вміти його розуміти, змістовно робити саме те, що необхідно дитині.

Багато хто говорить, що перший рік найважчий, але варто зауважити, що другий рік не легше - так як втома у батьків помітно побільшає. Коли ж стане простіше? Виявляється, після трьох років. Але деякі вважають, що це не діти стають більш «простими у догляді», а батьки нарешті пристосовуються до спільного життя з ними. Батьки ж повинні завжди пам'ятати, що найпростіший шлях не завжди самий хороший.

Починаючи з трьох років, і до першого класу дитина насправді стає дуже цікавою, тому що з нею можна ходити в походи, робити прості вилазки на природу, вчити її кататися на лижах, або просто дізнаватися разом щось нове. Навіть рецепти дитячого харчування для дітей від 3-х до 7-ми років вже відрізняються від дитячого харчування дітей до року, і до трьох років. Тут є не тільки дієтичні страви, корисні для всієї родини, а й страви смачні. Так як дитина в такому віці вже не буде їсти все, що їй дають - у неї сформовані смакові уподобання, і вона розуміє, що смачно, а що ні.

Тому, чим старше стає дитина, тим цікавіше проводити з нею час. Звичайно ж, це можуть зрозуміти далеко не всі батьки, так як для деяких діти завжди залишаються дітьми. І хто б що не говорив, стереотипи минулого століття беруть своє. Тим часом, сучасні діти дуже розвинені, і знають набагато більше, ніж їхні батьки в тому ж віці. Ми живемо в новій ері, в епосі інтернету.

Потрібно не тільки бажання, щоб проводити час зі своєю дитиною, але також і вміння цей час викроїти. Кожен день, прийшовши з роботи додому, втомлений батько відмахується від дитини, і лягає на диван відпочити. Все б нічого, якби відпочивав він півгодини, а потім йшов з дитиною гуляти на вулицю, або грав з нею, вчив чогось нового. Але найчастіше так не відбувається, і дитиною займається тільки мати, або ще гірше - малюк наданий сам собі.

Звичайно ж, немає нічого поганого в тому, щоб дитина гралася сама. Але якщо це відбувається постійно, день у день, то сімейні відносини погіршуються. А розуміння поступово згасає. Потім батькам залишається тільки дивуватися, де ж вони упустили, що недодали і чому дитина стала не такою доброю, успішною або чуйною. А виною у всьому банальне спілкування з батьками в ранньому віці, або його відсутність.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL