Головна » Культура » SOLD OUT за два тижні до прем'єри! Перший концерт Ірини Федишин в Києві пройде з аншлагом!

SOLD OUT за два тижні до прем'єри! Перший концерт Ірини Федишин в Києві пройде з аншлагом!

24.10.2016 в 15:52 переглядів: 1178 коментарів: 0 Культура
 Жодного квитка в касах на Великий сольний концерт Ірини Федишин в Києві, який відбудеться 4 листопада! Повний SOLD OUT за два тижні до прем'єри шоу "Цвіте калина" в столиці - такiй затребуваності можуть позаздрити найвідоміші артисти України.

Підготовка співачки до концерту проходить в перервах між гастролями - щотижня Ірина Федишин виступає мінімум 4 рази в різних містах України! У столицю дівчина везе, вже улюблену на Західній Україні, програму з відомими українськими піснями в авторській обробці, своїми хітами "Долоньки", "Чужi уста", "Гiтара", "Серця стук", "Калина", "Лише у нас на Україні" та прем'єрою нових.

Спецiально пiд шоу дизайнери розробили цiлу колекцiю нових костюмів для балету і самої співачки. Над режисурою і постановками концерту працюють відразу декілька  хореографів-постановників, а втілювати грандіозні номери на сцені будуть артисти одного з найкращих балетів України "Форсайт". Відео-наповнення і графіка для концерту створюється фахівцями в Німеччині.

- День і ніч я проводжу в репетиційній залі. Це мій перший великий концерт в Києві, і для мене дуже важливо, щоб кожен глядач вийшов із залу натхненним і в гарному настрої! Ми готуємося 24 години на добу. Я дуже чекаю на зустріч з київською публікою! - розповіла Ірина Федишин.

Відразу після концерту в Києві Ірина Федишин відправиться в тур по містах України. Уже зараз в гастрольному графіку співачки заплановані виступи в 50-ти містах. До слова, на концерт виконавиці в рідному Львові квитки були продані за один тиждень, тому організатори вирішили провести додаткове шоу "Цвіте калина" в місті.

4 листопада в МЦКМ Жовтневий палац глядачів чекає яскраве шоу Ірини Федишин "Цвіте калина" з видовищними постановками, запальними танцями, світловим шоу і якісною українською піснею!
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL