Головна » Різні новини » Сонячні ванни і наркотичні речовини: що спільного?

Сонячні ванни і наркотичні речовини: що спільного?

27.04.2016 в 05:57 переглядів: 208 коментарів: 0 Різні новини
Дослідники Гарвардської школи охорони здоров'я прийшли до висновку, що прийняття сонячних ванн може викликати у людини залежність схожу із залежністю від героїну.

Фахівці стверджують, що під час прийому сонячних ванн в організм людини надходить велика кількість ультрафіолетового випромінювання, яке стимулює вироблення ендорфінів - гормонів щастя. Е

ндорфін впливає на організм людини абсолютно таким же чином, як і прийом опіоїдних наркотиків. Таким чином, медики пояснюють бажання деяких людей тривалий час лежати під сонцем.

Автор дослідження доктор Девід Фішер повідомляє: «Ця інформація може бути цінним інструментом інформування людей з метою обмежити отримання надмірної кількості сонячних ванн, щоб знизити ризик розвитку раку шкіри.

Крім того, надмірне перебування на сонці сприяє прискореному старінню шкіри. Отримані нами дані свідчать про те, що в справі захисту дітей від сонячних променів батькам слід проявляти велику наполегливість ».

Таким чином, за допомогою вивчення лабораторних мишей в подібних умовах, медики прийшли до висновку, що прийом сонячних ванн активізує ті ж біологічні механізми опіоїдних рецепторів, що і прийом наркотичних речовин.

Джерело: http://www.gogetnews.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL