Головна » Зв'язок » Спільними заходами СБУ та УДЦР на Донеччині викрито шахраїв, які здійснювали протиправну діяльність у сфері зв’язку

Спільними заходами СБУ та УДЦР на Донеччині викрито шахраїв, які здійснювали протиправну діяльність у сфері зв’язку

16.06.2016 в 07:26 переглядів: 220 коментарів: 0 Зв'язок

Роботу незаконно діючих пристроїв припинено, обладнання вилучене працівниками Служби безпеки України.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив виконуючий обов’язки начальника Центральної філії УДЦР Олександр Шигимага.

Він зокрема, зазначив, що в ході оперативних дій за участю фахівців Центральної філії УДЦР та співробітників Служби безпеки України було виявлено та припинено роботу 29 незаконно діючих пристроїв. З них 22 РЕЗ незаконно експлуатувалися в м. Костянтинівка Донецької області, а 7 пристроїв - в населеному пункті Олексієво-Дружківка.

Слід зауважити, що тісна співпраця УДЦР зі Службою безпеки України дає позитивні результати у виявленні злочинних дій у сфері телекомунікацій на всій території України.

Нещодавно, наприклад, фахівці запорізького відділу Центральної філії УДЦР спільно з СБУ виявили та заблокували роботу телекомунікаційного обладнання, яке використовувалося російськими спецслужбами для координації дій бойовиків терористичних організацій так званих ДНР та ЛНР.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL