Головна » IT новини » Стало відомо, хто представлятиме Україну в Кремнієвій Долині цього року

Стало відомо, хто представлятиме Україну в Кремнієвій Долині цього року

25.04.2016 в 06:33 переглядів: 331 коментарів: 0 IT новини

21 квітня відбувся фінал конкурсу стартапів, організований UVCA (Асоціацією міжнародних інвесторів) за підтримки фонду WNISEF. Переможець буде представляти Україну в міжнародному конкурсі SVOD (Silicon Valley Open Doors) – одній з найбільших стартап-конференцій світу, яка відбудеться 25-26 травня в Маунтін Вью.

«На жаль, сьогодні багато стартапів зіштовхуються з проблемою фінансування не тільки на етапі розробок, але й участі у конференціях. Саме тому ми надаємо шанс українському стартапу БЕЗКОШТОВНОГО виступу, після якого історично, кожний 2-й стартап отримує фінансування» – розповідає виконавчий директор Асоціації міжнародних інвесторів Ольга Афанасьєва. - Наша мета – не тільки представити український стартап, але й Україну та її інвестиційні можливості загалом. Уперше українська Асоціація виступає партнером SVOD та презентуватиме досягнення вітчизняного інвестиційного ринку”.

Всього 35 проектів зі всього світу виступлять на сцені конференції цього року і серед них вже точно буде один українець - після попереднього відбору, та фінального виступу переможцем став Cardiolyse. Компанія спеціалізується на технологіях електронної охорони здоров’я, що аналізує електросигнали людського серця і забезпечує піклування про серце в будь-який час, в будь-якому місці.

Крім того, журі вирішили нагородити друге місце квитком на SVOD. Звичайно, шанс виступити є тільки в переможця, але на конференції поспілкуватись з 400+ інвесторами зможе команда Cluise (додаток -розумний стиліст, організатор гардеробу та персональний шопінг асистент).

Журі конкурсу складалося з справжніх професіоналів світового та українського інвестиційного ринку:

* Андрій Колодюк, Євген Сисоєв (AVentures Capital)

* Ярослава Джонсон (Western NIS Enterprise Fund)

* Богдан Купич (KM Core)

* Олександр Сорока (Startup.Network)

* Олексій Вітченко, Віктор Компанієць (Digital Future)

Також, враховуючи якість поданих до участі в конкурсі стартапов, до журі ввійшли Нік Білогорський (президент української благодійної організації Nova Ukraine) та Женя Розинський (ІТ-експерт з Кремнієвої Долини). Вони додатково підготували особливий приз ще для 2 проектів-фіналістів. Стартапи, що за результатами голосування зайняли друге та третє місце, стають учасниками TechCrunch Disrupt в Сан-Франциско (в рамках української секції). Цей несподіваний подарунок отримали Cluise та PrePly (сучасна онлайн платформа для пошуку репетитора та вивчення іноземної мови).

Андрій Колодюк, Голова UVCA, Керуючий партнер AVentures Capital: «Бажаємо переможцям гідно представити Україну на конференціях справді світового масштабу! Та чекаємо додому з новими інвестиціями та ідеями, щоб продовжувати становлення України в якості Стартап-Нації»

Довідка: Українська Асоціація міжнародних інвесторів (UVCA) створена за зразком Європейської асоціації венчурного та приватного капіталу (EVCA). Українська асоціація венчурного та приватного капіталу формує майбутній напрямок розвитку індустрії прямих інвестицій шляхом сприяння інвестиційним можливостям в Україні, представляє інтереси приватних інвесторів перед політичними діячами та сприяє покращенню інвестиційного та бізнес-клімату України.

SVOD – інвестиційна конференція в Кремнієвій Долині, котра об’єднує стартапи з усього світу з найкращими венчурними фондами Долини та світу (Aspect Ventures, Broadway angels, Yuri Milner, YCombinator, TechStars, 500Startups, Bain Capital Ventures...), ведучими tech компаніями, бізнес-медіа.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – фонд із капіталом у розмірі 150 мільйонів доларів США, що інвестує у підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові. З моменту свого заснування WNISEF інвестував приблизно 168 мільйонів доларів США у цілу низку підприємств, що мають значний досвід у виробництві споживчих товарів, будівельних матеріалів, упаковки, у сфері роздрібної торгівлі та фінансових послуг.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL