Головна » Економіка » Стало відомо, коли призначають субсидії на опалювальний період

Стало відомо, коли призначають субсидії на опалювальний період

29.09.2016 в 10:46 переглядів: 261 коментарів: 0 Економіка
Органи соціального захисту населення проводитимуть розрахунки на основі нових тарифів та інформації від постачальників послуг.

Розрахунок розміру субсидій на опалювальний період 2016-2017 рр буде проводитися після початку опалювального періоду, в Україні зазвичай починається після 1 жовтня. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Якщо комусь не вийшла субсидія на неопалювальний період, панікувати не варто. Таким сім'ям в жовтні буде здійснено автоматичний перерахунок на опалювальний період. Ніяких додаткових документів подавати не потрібно, система здійснить перерахунок автоматично з урахуванням оплати за опалення - централізоване чи індивідуальне ", - уточнив Рева.

Міністр також зазначив, що органи соціального захисту населення проводитимуть розрахунки на основі нових тарифів та інформації від постачальників послуг - тепло-, газо- і електропостачальних організацій. Інформація про розмір субсидії буде відображена в листопадових платіжках за оплату комунальних послуг.

У Мінсоцполітики нагадали, що на опалювальний період 2016-2017 рр житлові субсидії будуть видаватися на основі тих критеріїв, які діють сьогодні. Тобто без урахування наявності депозитів і доходів від їх розміщення в банку, без будь-яких обмежень щодо наявності майна.

Субсидія розраховується виходячи з доходу зареєстрованих у будинку (квартирі) осіб та оформляється на кого-небудь з членів сім'ї. Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на визначення права на призначення субсидії.

Раніше повідомлялося про те, що субсидії в Україні нараховуватимуть по-новому.
http://finance.bigmir.net/business
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL