Головна » Економіка » Стало відомо, з якими країнами буде співпрацювати Україна в 2017 році

Стало відомо, з якими країнами буде співпрацювати Україна в 2017 році

07.11.2016 в 10:01 переглядів: 166 коментарів: 0 Економіка
Заступник міністра економіки, торговий представник України в ЄС Наталя Микольська в рамках прес-конференції на Міжнародному економічному форумі у Львові розповіла, з якими країнами має намір співпрацювати Україна в 2017 році, повідомляє кореспондент ЛІГА.net.

"Ми вибирали ті країни, де нас чекають. На Африку у нас буде не одна місія, а кілька, оскільки регіон дуже великий. Другий важливий географічний регіон - Китай. У нас недооцінений експортного потенціалу в Китай - на $ 2 млрд. У нас великі можливості з експорту в Канаду і США. В ЄС потрібно працювати з великими споживчими ринками. Ринок Японії теж великий ", - сказала Микольська.

За її словами, також планується продовження переговорів про створення зон вільної торгівлі з Туреччиною та Ізраїлем.

"З Туреччиною у нас в силу ряду проблем, в тому числі політичних, була деяка пауза в процесі діалогу, оскільки було змінено керівництво профільних міністерств. Зараз переговори в стані паузи ", - зазначила заступник міністра. З Ізраїлем, за словами Микольської, переговори щодо створення зони вільної торгівлі активізувалися.

Також, Міністерство економічного розвитку і торгівлі оцінює необхідність фінансування кредитно-експортного агентства в 200 млн євро.

"Обсяг фінансування ми приблизно оцінює в 200 млн євро", - сказала вона. Ці кошти, за словами Микольської, будуть притягнуті у міжнародних партнерів і зараховані до спеціальних фондів Держбюджету.

Відзначимо, що законопроект про створення кредитно-експортного агентства вже прийнятий в першому читанні.

Раніше повідомлялося про те, що Кабмін вніс проект бюджету в парламент.
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL