Головна » Різні новини » Статеві інфекції можуть викликати психічні захворювання

Статеві інфекції можуть викликати психічні захворювання

07.05.2016 в 08:24 переглядів: 585 коментарів: 0 Різні новини
Загальна грибкова інфекція, що передається статевим шляхом, може спровокувати розвиток шизофренії та біполярного розладу, попереджають учені з Медичної школи Університету Джона Хопкінса.

Фахівці взяли зразки крові у групи 808 людей у ​​віці від 18 до 65 років. 277 учасників не мали історії психічного розладу, 261 чоловік страждав на шизофренію і 270 осіб мали біполярні розлади. Експерти виміряли рівень антитіл до грибка Candida, які свідчить про перенесеної інфекції.

Отримані дані показали, що молочниця була більш поширена в групі чоловіків з шизофренією і біполярним розладом. Зокрема, 26% пацієнтів з шизофренією мали антитіла до грибка Candida в порівнянні з 14% чоловіків з контрольної групи. Що ж стосується жінок, то вченими не було виявлено жодної різниці в частоті інфекції між жінками з шизофренією (31,3%) і контрольною групою (29,4%).

Хоча результати не встановлюють прямий причинно-наслідкового зв'язку, дослідники говорять, що необхідно більш докладне вивчення факторів, що впливають на ризик розвитку психічних розладів.

http://healthvesti.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL