Головна » Економіка » Студенти - фінансисти прийшли до ПриватБанку за працевлаштуванням

Студенти - фінансисти прийшли до ПриватБанку за працевлаштуванням

02.05.2018 в 08:09 переглядів: 290 коментарів: 0 Економіка
Студенти 3-го курсу Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету з екскурсією відвідали ПриватБанк на Прикарпатті. Молодь ознайомилась з діяльністю банку в режимі реального часу, з функціями та завданнями банкірів, з умовами праці фінансистів.
 
Студентам розказали про привілеї офіційного працевлаштування на роботу в державний банк, такі як: стаж роботи, відрахування в Пенсійний фонд, оплата відпусток та лікарняних, пільги для працівників банку.  Познайомили з роботою касира та клієнт-менеджера. Студентам повідомили, що в них є можливість пройти онлайн-практику в банку і отримати сучасні практичні навички. 

Майбутні фінансисти пройшлись відділенням ПриватБанку, поспілкувались з працівниками, дізнались, що у відділеннях всіх клієнтів обслуговують за допомогою планшетів замість звичайних комп’ютерів. Використання сучасних технологій та інноваційних програм  дозволяє банкірам навчити клієнта користуватися Інтернет-банкінгом, виконувати операції швидше та значно зменшити черги. 

По закінченню екскурсії студенти залишили контактну інформацію для подальшої співпраці під час навчального року, проходження різних видів практики та можливого працевлаштування.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL