Головна » Економіка » Студенти - фінансисти відвідали ПриватБанк

Студенти - фінансисти відвідали ПриватБанк

10.01.2018 в 11:08 переглядів: 271 коментарів: 0 Економіка

 

Студенти 2-го курсу Івано-Франківського державного коледжу технології та бізнесу з екскурсією відвідали філію ПриватБанку на Прикарпатті. Молодь ознайомилась з діяльністю банку в режимі реального часу, з функціями та завданнями банкірів, з умовами праці фінансистів.

 

Студенти пройшлись відділенням ПриватБанку, відвідали кабінет директора, де дізнались, що у відділеннях всіх клієнтів обслуговують за допомогою планшетів замість звичайних комп’ютерів. Така сучасна техніка дозволяє банкірам навчити клієнта користуватися Інтернет-банкінгом, виконувати операції швидше та значно зменшити черги.

 

 

В подальшому студентів ознайомили з call-центром (відділом з обслуговування та консультування клієнтів). Оскільки графік роботи в call-центрі є гнучким, це дозволяє студентам поєднати навчання з роботою. Студентам повідомили, що в них є можливість пройти онлайн-практику в банку і отримати сучасні практичні навички.

 

Наступним етапом екскурсії було ознайомлення студентів з відділами середнього та малого бізнесу, споживчого кредитування та обслуговування корпоративних VIP - клієнтів.

 

По закінченню екскурсії студенти залишили контактну інформацію для подальшої співпраці під час навчального року, проходження різних видів практики та можливого працевлаштування.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL