Головна » Здоров`я » Таблетки від головного болю: ризик погіршити проблему

Таблетки від головного болю: ризик погіршити проблему

14.04.2016 в 11:19 переглядів: 209 коментарів: 0 Здоров`я
Лікарі повинні попереджати пацієнтів, які часто приймають ліки для мігрені, що ці препарати фактично можуть викликати той же симптом - рецидивні головні болі.

Будь-яка людина, який зловживає ліками від головного болю, може тим самим індукувати напад ... все тієї ж головного болю. При цьому в групі ризику знаходяться жінки і особи віком від 30 до 50 років.

Підраховано, що 33% безрецептурних анальгетиків використовуються для лікування головного болю і мігрені, і багато пацієнтів вибирають ці ліки самостійно, не здогадуючись про те, що їх надмірне використання може призвести до медикаментозно індукованої головного болю.

Характерні симптоми головного болю індукованої ліками: епізоди трапляються протягом, принаймні, 15 днів на місяць (при послідовному використанні препаратів для лікування головного болю протягом не менше 3-х місяців), при цьому використання стандартних ліків не приносить ніякого поліпшення.

Найнебезпечніші в цьому відношенні знеболюючі - ібупрофен, аспірин, напроксен, кодеїн, суматриптан, Елетриптан, золмитриптан, алмотріптан, ерготамін, диклофенак, парацетамол, наратриптан. З них кодеїн і тріптани пов'язані з найбільшою ймовірністю розвитку головного болю, індукованої ліками.

Крім ліків, медичні фахівці можуть в першу чергу рекомендувати немедикаментозні заходи, які можуть полегшити або запобігти головному болю. Серед них - різноманітні методи релаксації, профілактика стресу, а також достатня кількість сну.

Джерело:http://zdravoe.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL