Головна » Зв'язок » Так, минулого тижня до бази даних внесено 32798 міжнародних ідентифікаторів.

Так, минулого тижня до бази даних внесено 32798 міжнародних ідентифікаторів.

25.04.2016 в 19:08 переглядів: 217 коментарів: 0 Зв'язок

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

Разом з цим, фахівці УДЦР підготували 12 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 572 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1414 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 14 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 35 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 108 незаконно діючих пристроїв.

Відтак, найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Одеській – 25 Вінницькій – 23, Харківській – 22, Дніпропетровській області – 17.

Також виявлено та усунено дію 26 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 83 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL