Головна » Економіка » Торгівля чавуном

Торгівля чавуном

21.11.2016 в 14:15 переглядів: 254 коментарів: 0 Економіка
Протягом останнього тижня ціни на товарний чавун в чорноморському регіоні підскочили на тлі триваючого ралі на коксівне вугілля та залізну руду, повідомляє uaprom, посилаючись на дані Platts.

Після того як ціни на тверді вугілля для коксування FOB Australia перевищили ціни на товарний чавун FOB Black Sea, більшість експортерів з України та країн СНД пішли з ринку для переоцінки своїх позицій і вичікування, поки ринок заспокоїться.

Поточне відношення цін на товарний чавун з пострадянського простору до цін на коксівне вугілля дуже незвичайне: з моменту початку спостережень (з вересня 2010 року) індекс Platts товарного чавуну FOB Black Sea перевищував на близько $ 150-300 / т пропозиції преміальних коксівного вугілля FOB Australia. Однак влітку 2016 р дистанція між ними почала швидко скорочуватися, а в жовтні була повністю знівельована.

Очікується, що імпульс зростання цін на товарний чавун збережеться в найближчі тижні, якщо постачальники повернуться на ринок з новими пропозиціями. За словами деяких джерел, товарний чавун доступний за $ 300-305 / т FOB Black Sea / Sea of ​​Azov.

"Ми зараз продаємо січневу продукцію по $ 300 / т FOB Black Sea, і всі ознаки свідчать про те, що ціни зростуть до $ 310-315 / т FOB", - зазначив європейський трейдер.

Російський торговець виявився більш обережним у прогнозах, відзначивши, що останні продажу вище, ніж на попередньому тижні, і були закриті за ціною $ 305 / т CIF Italy, що відповідає $ 280-285 / т FOB Black Sea.

В даний час "заводи не особливо поспішають, їх найближчі вільні відвантаження - це кінець грудня", додає трейдер, чекаючи, що виробники залишаться поза ринком на тиждень-два в очікуванні більш високих цін.

Представник українського виробника повідомив, що не виходив на ринок на минулому тижні, як планував. Раніше компанія збиралася запросити $ 300 / т FOB, але відмовилася від цього, щоб скорегувати цільову ціну у бік підвищення.

"Вони називають $ 325 / т FOB. Але більш чітка ціна стане відома наступного тижня. Я думаю, що їм вдасться підняти їх ", - зазначив український трейдер. За словами іншого торговця з України, ціна в $ 300- $ 310 / т скоро стане реалістичною.

За оцінками S & P Global Platts, 7-13 листопада 2016 р товарний чавун котирувався по $ 290-300 / т FOB Black Sea, що на $ 20 / т вище в порівнянні з попереднім тижнем.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL