Головна » Освіта » У Донецькій області вже 325 україномовних шкіл

У Донецькій області вже 325 україномовних шкіл

20.09.2016 в 07:00 переглядів: 259 коментарів: 0 Освіта
Глава прифронтовій області зазначив темпи повернення українців Донбасу до свого коріння після штучної "російської весни".

На території Донецької області, підконтрольній українській владі, працюють 325 україномовних шкіл, написав на своїй сторінці в Facebook глава Донецької обладміністрації Павло Жебрівський.

"Мабуть Путін і в страшному сні не міг собі уявити, якою буде хвиля повернення до своїх українських коренів в області після його" російської весни ". У Донецькій області, на території, контрольованій українською владою, повністю українською мовою сьогодні проводить навчання вже 325 загальноосвітніх шкіл. Це майже 60% шкіл ", - повідомив він.

Губернатор зазначив, що до кінця цього навчального року в Донецькій області буде створено ще 21 опорна школа з українською мовою навчання.

"Після адмінреформи кожна нова громада матиме таку добре оснащену український опорну школу. Тому що сьогодні для нас мова - це не тільки феномен культури, це ще й феномен безпеки", - зазначив він.

Жебрівський також додав, що в цьому році в україномовні школи в Донецькій області пішло на 1000 першокласників більше, ніж в минулому році.
http://news.bigmir.net
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL