Головна » Інтернет » У Facebook з'явиться кнопка "Хочу"

У Facebook з'явиться кнопка "Хочу"

09.10.2012 в 12:23 переглядів: 2250 коментарів: 2 Інтернет
Соціальна мережа Facebook тестує кнопку Want ("Хочу"), яка дозволить користувачам публікувати у себе на сторінці інформацію про те, які товари вони хотіли б отримати або купити. Про це повідомляє TechCrunch.

Кнопка Want працює всередині соцмережі і публікує вибрані записи (товари) в спеціальному розділі Wishlist в "Хроніці" користувача. Вміст цього розділу бачать його друзі і друзі друзів.

Також в Facebook тестується і кнопка Collect ("Зібрати"), що збирає товари в блок Products ("Продукти"), видимий тільки друзям користувача. Разом ці дві кнопки складуть нову функцію Collections.

Collections поки працює в тестовому режимі і доступна семи компаніям, що займаються продажами через Facebook: Pottery Barn, Wayfair, Victoria's Secret, Michael Kors, Neiman Marcus, Smith Optics і Fab.com. З самих рітейлерів не стягується плата за використання Collections замість звичайних постів.

Facebook буде заробляти на новій функції непрямим шляхом, зазначає видання. Оскільки взаємодіяти з постами з Collections можуть тільки передплатники відповідної сторінки, компаніям доведеться купувати рекламу для збільшення бази читачів.

Щомісячна аудиторія Facebook складає близько мільярда користувачів. В кінці вересня 2012 соцмережа запустила ще один сервіс, що стосується реальних товарів - Facebook Gifts. З його допомогою користувачі зможуть відправляти один одному матеріальні подарунки.
Джерело: Lenta.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 2
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL