Головна » Культура » У Києві відбулося гучне відкриття майстерні здоров'я FAMILY FIT! (фото)

У Києві відбулося гучне відкриття майстерні здоров'я FAMILY FIT! (фото)

30.03.2016 в 19:03 переглядів: 500 коментарів: 0 Культура
Тоня Матвієнко, Анатолій Анатоліч, Слава Соломка, Анна Добриднева та інші на відкритті майстерні здоров'я FAMILY FIT! (фото)

У Києві відбулося гучне відкриття майстерні здоров'я Ніни Радзієвської.

Днями в Києві відбулося відкриття нової майстерні здоров'я від Ніни Радзієвської - Family Fit. Гості заходу першими змогли оцінити спортивний комплекс з неймовірним видом на центр Києва, про це повідомили Інфопортал PR agency YULA 

У фокусі уваги нової майстерні здоров'я Ніна Радзієвська брала сім'ю та сімейні цінності. Саме ці фактори є фундаментом для гармонійного і здорового розвитку молодого покоління.

Також майстерня здоров'я Family Fit може похвалитися особливим рестораном, в якому буде представлено меню здорового харчування. Над відкриттям ресторану працював відомий кухар володар двох зірок Мішлен і трьох шапок Експрессо - Вінченцо Барба.

Серед зіркових любителів здорового способу життя виявилися: Анна Добриднева, Павло Табаков, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Анатолій Анатоліч, Степан Казанін, Слава Соломко, група «SAHA» і багато інших.

Як розповіла сама Ніна Радзієвська: «Головною цінністю майстерні здоров'я є правильна ідеологія - прищеплення здорового способу життя не тільки батькам, але і дітям. Для кожного окремо розробляється комплекс послуг і здорового харчування».

Під час вечора гості заходу змогли насолодитися неймовірним музичним перфомансом від відомого українського піаніста-віртуоза Євгена Хмари, кулінарним шоу від Вінченцо Барба. А також виступом соул-виконавиці Олени Жигаревой.

Ведучими вечора стали актор «Студії Квартал 95» Олександр Пікалов і телеведучий програми «ЧистоNEWS» Артем Гагарін.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL