Головна » Спорт » У Києві визначили чемпіона країни з картингу серед аматорів!

У Києві визначили чемпіона країни з картингу серед аматорів!

18.10.2016 в 21:12 переглядів: 1157 коментарів: 0 Спорт

 

16 жовтня у Києві на ВДНГ відбувся Національний Фінал унікального змагання з картингу серед аматорів -- Red Bull Kart Fight!

 

До Києва з’їхалися 24 фіналіста - найшвидші гонщики регіональних відборів Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, Черкас, Вінниці, Чернігова та Херсона! З кожного міста – по три учасника.

 

Завзята боротьба серед учасників точилася протягом трьох заїздів, в результаті яких визначилися 8 картингістів, що пройшли до фінального етапу та найважливішої гонки. До вісімки найшвидших потрапили: 1.Олексій Котляр (Харків), 2.Андреас Флюдстрьом (Одеса), 3.Віталій Бєлозор (Київ), 4.Олександр Толоченко (Одеса), 5.Віктор Орлов (Вінниця), 6.Богдан Половинко (Харків), 7.Ілля Юрченко (Дніпро), 8.Сергій Колесник (Вінниця).

Тоді як міста Херсон, Чернігів та Черкаси вибули з фінального заліку.

 

Інтрига у фінальній гонці залишалась до самого кінця, в результаті Олександр Толоченко змістив Віталія Бєлозора, таким чином зайнявши місце у трійці лідерів.

Переможцями та найшвидшими картингістами-аматорами України стали:

1.Олексій Котляр (Харків) 2.Андреас Флюдстрьом (Одеса)

3.Олександр Толоченко (Одеса)

Переможець Red Bull Kart Fight отримав можливість взяти участь у міжнародному картинг-марафоні у Дубаї у складі існуючої команди найкращих картингістів-аматорів України.

Переможець Олексій Котляр: «.. дуже задоволений. Я беру участь у всіх любительських змаганнях, тому для мене участь в Red Bull Kart Fight було справою принципу. Мені дуже приємно від Харкова виступити. В Києві завжди приємно перемагати харків’янам, тому мені вдвічі приємніше. З приводу подарунка, я дуже радий, я ніколи не був у Дубаї, тому чекаю з нетерпінням».

 

Глядачі змагання мали нагоду подивитися на видовищну гонку найшвидших картингістів країни у супроводі професійного коментатора Формули-1 Максима Подзігуна. Подію також відвідали українські спортсмени: дрифтер Олександр Гринчук та bmx-райдер Василь Лук’яненко.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL