Головна » Різні новини » У КНДР з зенітки розстріляні високопоставлені чиновники

У КНДР з зенітки розстріляні високопоставлені чиновники

30.08.2016 в 08:23 переглядів: 296 коментарів: 0 Різні новини
Один чиновник мав необережність висловити зауваження по схваленого проекту уряду, а другий задрімав на нараді за участю диктатора КНДР.

Двоє високопоставлених чиновників КНДР були розстріляні з зенітного знаряддя днями в Північній Кореї за "неповагу" до вищого керівника Кім Чен Ину і "відхилення від лінії партії". Про це пише агентство Bloomberg, цитуючи матеріал в південнокорейській газеті JoongAng Ilbo.

За даними джерела, один з страчених, Хван Мін, був при Ина міністром сільського господарства. Чиновника розстріляли за "відхилення" від запропонованого урядом проекту. Зауваження Міна за схваленим вже документу керівництво країни сприйняло як виклик Ину.

Другий репресований чиновник, за даними газети, займав високу посаду в міністерстві освіти (можливо, на рівні міністра, зазначає видання). Його, задрімав на нараді за участю лідера КНДР, затримали, звинуватили в корупції і невдовзі розстріляли.

У травні 2015 року повідомлялося, що міністр оборони КНДР Хен Ен Чхоль був показово розстріляли за те, що заснув в присутності Кім Чен Ина.
http://news.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL