Головна » Різні новини » У КНДР зібралися запустити кораблі на Місяць та інші планети

У КНДР зібралися запустити кораблі на Місяць та інші планети

08.08.2016 в 09:49 переглядів: 568 коментарів: 0 Різні новини
У найближчі 10 років, вважають в Пхеньяні, на природному супутнику Землі буде встановлено північнокорейський прапор.

Протягом 10 років Північна Корея має намір відправити на Місяць безпілотний космічний корабель, незважаючи на міжнародні санкції. Про ці плани вищого керівництва КНДР розповів директор науково-дослідного відділу Національного управління по аерокосмічному розвитку Хен Гван'іль, пише агентство Associated Press.

"Не дивлячись на те, що США і їх союзники намагаються блокувати космічну програму Північної Кореї, наші вчені підкорять космос і, безумовно, встановлять прапор КНДР на Місяці", - заявив він.

Пхеньян спочатку зосередиться на розробці і запуску супутників для моніторингу та зв'язку на геостаціонарній орбіті - ця програма запланована на найближчі п'ять років. Основною метою безпілотної місячної місії заявлена ​​доставка на Місяць прапора КНДР.

Космічні досягнення Пхеньяна поки що обмежуються висновком на орбіту двох супутників - Кванменсон-3-2 і Кванменсон-4 (в 2012 і 2016 роках відповідно).

Перший проліт космічного зонда США близько Місяця стався всього через півроку після запуску першого супутника в космос, проте вийти на орбіту супутника Землі американцям вдалося лише через вісім років. СРСР відправив на Місяць свій зонд через півтора року після запуску першого штучного супутника планети.

"Тому спроба організувати місячну місію на ранніх етапах космічної програми не здається такою вже безглуздою витівкою", - зазначив Джонатан Макдауел, астрофізик з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики.

Хен також розповів, що на досягненні Місяця амбіції Пхеньяна не обмежуються: Північна Корея збирається відправити пілотовані місії на орбіту, Місяць і інші планети Сонячної системи.

На сьогоднішній день США залишається єдиною країною, якій вдалося успішно відправити і повернути назад пілотовану місячну місію.

http://news.bigmir.net
Важлива інформ:http://lingvoportal.blogspot.com/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL