Головна » Різні новини » У Криму почало мовлення українське радіо

У Криму почало мовлення українське радіо

27.05.2016 в 14:17 переглядів: 400 коментарів: 0 Різні новини
Сьогодні, 26 травня, запускається український радіосигнал на територію Криму. На території АР Крим українське радіо віщає на частоті 101.4 FM. Крім того, українська радіохвиля на радіоприймачах підписано знаковим для всіх українців патріотичним гаслом «Слава Україні!». Про це УНН повідомили в прес-службі Херсонської ОДА.

«Вперше за два роки анексії кримчани знову почули українське слово і голос своєї Батьківщини. Відтепер він впевнено буде звучати в Криму. Як тільки ми відновили Українське національне мовлення на території тимчасово окупованого Криму! Українські Радіо в FM-діапазоні вже зараз звучить у Криму. Я отримую повідомлення з Джанкоя і Красноперекопська - Україна можуть чути в приймачах, люди кажуть, що сигнал хороший », - розповів голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

«Ця подія додасть віри нашим громадянам, які залишилися на тимчасово окупованій території. Крим був, є і буде українським. І ми це доводимо не словами, а справами. Я впевнений, що Крим повернеться вже найближчим часом, а в Сімферополі, Ялті та Бахчисараї стрічками «Слава Україні! Героям слава! «, - Підкреслив А.Гордєєв.

Нагадаємо, що 18 травня регуляторний орган затвердив конкурсні умови та прийняв рішення про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіочастот у Херсонській області. Всього на конкурс було виставлено 5 частот - в Генічеську, смт Новотроїцьке та Василівка Каховського району. Ліцензію на мовлення отримало українське радіо УР-1.

«Я вдячний усім, хто доклав багато зусиль до того, щоб наші співвітчизники в Криму чули нас, чули правду, чули нашу волю і бажання бути разом. Робота над тим, щоб українське мовлення було відновлено, почалася ще в минулому році. Саме зараз справа зрушила з місця. Незабаром українська мова на радіо і телевізійних частотах буде поширюватися у всіх населених пунктах прикордонних районів області та на території АР Крим », - сказав керівник області.

Для відновлення українського мовлення на території АР Крим та прикордонних районів області також була створена міжвідомча робоча група Національної ради з розвитку телерадіомовлення в південних районах Херсонської області та на територію тимчасово окупованій Автономної Республіки Крим та м.Севастополя.

Як додав А.Гордєєв, це тільки перші кроки. Вже виділено земельну ділянку на території Генічеського району для побудови нової вежі, яка буде оснащена потужним передавачем. Таким чином українське теле- і радіомовленням покриє всі прикордонні райони Херсонщини та АР Крим.

http://newsyou.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL