Головна » Економіка » У Львові презентували перший в Україні проект електронного студентського квитка

У Львові презентували перший в Україні проект електронного студентського квитка

24.04.2017 в 20:25 переглядів: 668 коментарів: 0 Економіка

У Львові представили перший в країні електронний студентський квиток, що зробить життя та навчання студентів максимально легким і комфортним. Проект впровадження «Єдиного студентського квитка» ініційований НУ «Львівська Політехніка» в партнерстві зі Львівською міською радою та ПриватБанком.

 

 

Студентський електронний квиток запрацює з 1 вересня, а його оформлення буде безкоштовне. Передбачено перехідний період, і одночасно з електронним студентським квитком діятиме й пластиковий.

 

«Понад 60% студентів Львівщини отримують свої стипендії через ПриватБанк. На наше глибоке переконання, найважливіше для них – це максимально легкий та комфортний доступ до всіх можливих наукових, фінансових, культурологічних ресурсів, щоб здобути якомога більше знань і корисних навичок, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – Важливо, що навчальним закладам не потрібно купувати додаткове обладнання, доступ студента-власника «Єдиного студентського квитка» до бажаних ресурсів здійснюється шляхом сканування QR-коду через мобільний додаток Privat24».

 

Як повідомили ініціатори проекту, квитки будуть безкоштовними для кожного студента «Львівської Політехніки». Щодо наповнення розробники наголошують – через електронний квиток студент матиме змогу отримувати розклад, консультації до іспиту, доступ до електронних засобів навчання, опитування й анкетування тощо.


«Клієнтами проекту будуть близько 23 000 студентів денної та заочної форм навчання. Думаю, проект стане успішним та буде поширений на інші навчальні заклади України», – розповів проректор НУ «Львівська Політехніка» Дмитро Федасюк.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL