Головна » Різні новини » У Мінфіні допустили відмова від проведення Євробачення-2017

У Мінфіні допустили відмова від проведення Євробачення-2017

20.05.2016 в 08:01 переглядів: 211 коментарів: 0 Різні новини
Міністр фінансів Олександр Данилюк допустив, що Українська держава здатна передати право на проведення пісенного конкурсу «Євробачення» іншій державі через занадто високу вартість здійснення даного конкурсу.

Про це передають засоби масової інформації.

«В силу специфікації своєї роботи я зобов'язаний думати про бюджет. Я прошу тверезо оцінювати можливості і вигоди «Євробачення» і хочу нагадати, що проект повинен бути обгрунтованим фінансово. 1 мільярд гривень (в таку ціну оцінили фахівці - ред.) - Це велика сума. Зрештою, планета знає 5 прикладів передачі права на здійснення конкурсу. Наприклад, Франція в 1960 році передала право проведення конкурсу Британії », - пише він.

Данилюк зазначив, що якщо Українська держава все ж таки ухвалить рішення проводити конкурс, необхідно сформулювати, «з якої причини ми це робимо, і який зиск від цього для країни».

Одночасно з цим він розповідає, що підготовчі роботи до конкурсу обговорювали в середу в процесі засіданні влади, в результаті чого було прийнято рішення протягом місяця здійснити відкритий національний конкурс для визначення міста, який повинен приймати «Євробачення».

«Нам необхідний місто, який конкретно знає, як буде використовувати цю можливість для власного розвитку», - пише він, нагадуючи, що «після першого етапу децентралізації скарбниці міст стали переважно профіцитні», а, звідси випливає, обране місто зобов'язане буде розділити грошові ризики з країною.

«Ми розраховуємо від міст не тільки доброї волі здійснення конкурсу, а й портфеля інфраструктурних проектів, на які ми почнемо залучати фінансування капіталовкладників і донорів», - розповів він.

Також міністр фінансів розповів, що при Кабінеті міністрів буде заснований проектний офіс, який буде працювати над підготовкою до «Євробачення» і переконав, що підготовка буде проходити прозоро і під контролем волонтерів та громадськості.

«Важливе завдання - комунікації щодо конкурсу. Ми зобов'язані продемонструвати світові себе і підтвердити капіталовкладникам, що Українська держава є сприятливим місцем для вливання фінансових коштів. Це означає прискорення реформ і демонстрація нового рівня державного управління », - пише міністр.

Варто нагадати, співачка з Української держави Джамала стала переможницею з авторською піснею «1 944» на пісенному конкурсі «Євробачення 2016». Ще перед фіналом виконавицю два рази нагородили, спочатку в номінації Eurostory Award 2016 - текст композиції «тисячі дев'ятсот сорок чотири». Після цього Джамалі вручили нагороду за краще виконання композиції, як вважають коментатори, які і вели голосування в даній номінації.
http://newsyou
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL