Головна » Різні новини » У міністерстві фінансів Британії з'явився власний мишолов

У міністерстві фінансів Британії з'явився власний мишолов

01.08.2016 в 08:32 переглядів: 252 коментарів: 0 Різні новини
Подібно своїм колегам Ларрі і Палмерстона Гладстон має свій Instagram. У профілі він представляється "найпопулярнішим співробітником казначейства Її Величності". 

Гладстон - третій представник сімейства котячих, хто несе службу в офіційних будівлі на Уайтхоллі, урядовому кварталі в Лондоні.

Кот Ларрі став мешканцем резиденції прем'єр-міністра на Даунінг-стріт, 10 в 2011 році. Незважаючи на недавню зміну прем'єр-міністрів, свій офіційний пост мишолова він зберіг.

Кот Палмерстон приступив до виконання обов'язків з регулювання поголів'я гризунів в британському Форін-офісі на початку цього року.

Коту Гладстону півтора року. Він - колишній бездомний кошеня, якого підібрали на вулиці працівники притулку в лондонському районі Баттерсі.

Раніше його звали Тіммі. Тепер він носить ім'я колишнього прем'єр-міністра і міністра фінансів Великобританії Вільяма Гладстона (1809-1898).

Апарат співробітників британського парламенту і деякі члени Палати громад пропонують завести кота чи кішку для боротьби з мишами в Вестмінстері, де розташовується законодавча влада Сполученого Королівства.
http://news.bigmir.net/world
Важлива інформація:http://lingvoportal
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL