Головна » Різні новини » У Молдові в автобусах та потягах перестануть використовувати російську мову

У Молдові в автобусах та потягах перестануть використовувати російську мову

26.09.2016 в 09:14 переглядів: 189 коментарів: 0 Різні новини

Міністр транспорту і дорожньої інфраструктури Молдови Юрій Кірінчук видав наказ про виключне використання румунської мови в діяльності підприємств міністерства.

Як зазначено в наказі, всі робочі засідання та наради, а також матеріали секретаріатів держпідприємств, адміністрацій публічних установ, акціонерних товариств, створених, підлеглих або тих, що адмініструються галузевим відомством, ведуться румунською мовою.

Цим же документом передбачено, що в листуванні з міжнародними організаціями буде використовуватися мова міжнародного спілкування, в тому числі і російська мова, у той же час вся інформація, плакати, повідомлення для преси та інша аналогічна інформація повинні бути румунською.

Всі накази, розпорядження, технічні приписи повинні бути румунською, нею ж повинні вести листування між згаданими вище установами, органами центральної та місцевої влади, громадськими асоціаціями та неурядовими організаціями. Недотримання наказу вважатиметься дисциплінарним порушенням і спричинить санкції.
http://language-policy.info/2016

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL