Головна » Світ » У Польщі жорстоко побили українця за «неправильний акцент»

У Польщі жорстоко побили українця за «неправильний акцент»

18.04.2016 в 07:28 переглядів: 351 коментарів: 0 Світ
У польському місті Бжец місцеві жителі жорстоко вбили 33-річного громадянина України. Напали на чоловіка за те, що у нього був так званий східний акцент.

Двоє місцевих жителів почали приставати до українця біля одного з магазинів в місті Бжец. Українець забіг всередину магазину і попросив викликати поліцію. Однак нападників це не зупинило. Вони обізвали його «руським» і почали бити.

Очевидці повідомлять, що нападників було троє. Двоє били українця, тоді як третій стояв «на варті». Свідки розповіли, що били чоловіка з особливою жорстокістю. Після прибуттів поліції нападники були затримані.

«Свою поведінку вони пояснили тим, що знаходилися в стані алкогольного сп'яніння. За скоєний злочин їм загрожує до трьох років позбавлення волі », - повідомили в поліції.

Свідки стверджують, що напад стався саме тому, що полякам не сподобався акцент українця. У свою чергу член асоціації «Ніколи Знову», яка виступає проти проявів расизму, ксенофобії та нетерпимості Анна Тартар заявила, що в даному випадку є певні ознаки нападу на грунті ксенофобії.

«Ці чоловіки зачепили громадянина України і дражнили за його східний акцент. Алкоголь не пояснює причини нападу », - сказала вона.

Джерело: http://newsyou

 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL