Головна » Культура » У Росії подали незвичайну ідею з приводу участі в Євробаченні

У Росії подали незвичайну ідею з приводу участі в Євробаченні

26.05.2016 в 09:52 переглядів: 427 коментарів: 0 Культура
У Російській Федерації спантеличені питанням, кого ж з артистів відправити в наступному році представляти РФ на конкурсі, який, згідно з правилами, повинен пройти в Україні.

Нову оригінальну ідею вирішення цієї проблеми запропонував російський блогер Олександр Троїцький в колонці для видання «Сноб».

Він припустив, що відправити на «Євробачення-2017» можна голографічного співака.

«Думаю, багато хто зараз розмірковують над тим, хто з наших естрадних артистів стане жертовного ягняти на« Євробаченні-2017 "року в Києві. Медведєв пропонував відправити Сергія Шнурова, але сам був відправлений їм в ... казку. Тобто рішення шукається хітровишморгонное. Бажання плюнути в сусідів посмачнее переважує адекватний підхід », - підводить Троїцький до геніальної ідеї.

«Тому пропоную один з варіантів виходу з ситуації, що склалася. В Японії вже кілька років бум на голографічних співаків. А оскільки, як свідчить девіз YOTA «Майбутнє в Росії», вони первооткрилі в Пітері на

Площі мистецтв виступ голограми Віктора Цоя, раджу продюсерам російської команди взяти цей факт на олівець і відправити в Незалежності голограму Йосипа Кобзона з піснею «Миттєвості», було перекладено на англійську мову », - зазначає блогер, дотримуючись правил пісенного конкурсу.

«З урахуванням того, що в'їзд Йосипу Давидовичу в Україні заборонений, то подія це викличе безсумнівний ажіотаж, якого так добивається російська еліта. Начебто для відмови з боку організаторів серйозних підстав бути не повинно, адже, по суті, від самого Кобзона (сорокарічної давності) буде тільки голос, який співає навіть не російською мовою », - іронізує він.

http://apostrophe.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL