Головна » Економіка » У Росії збираються заблокувати соціальна мережа LinkedIn

У Росії збираються заблокувати соціальна мережа LinkedIn

26.10.2016 в 06:12 переглядів: 448 коментарів: 0 Економіка
Роскомнадзор через суд домагається блокування найбільшої ділової соцмережі LinkedIn через порушення закону про зберігання персональних даних. Про це повідомляє Російська служба ВВС.

У серпні Роскомнадзор звернувся в Таганський суд Москви після того, як не отримав від соцмережі відповідей на два запити з проханням надати інформацію про виконання закону про персональні дані. Суд задовольнив позов про блокування інтернет-ресурсу.

Тепер, якщо Мосміськсуд підтвердить рішення суду першої інстанції, то соцмережа потрапить до реєстру порушників персональних даних і заблокують на території Росії.

Представники LinkedIn повідомили, що подали в Мосміськсуд апеляцію на рішення Таганського суду і засідання було перенесено на 10 листопада.

LinkedIn - найбільша ділова соцмережа для пошуку роботи і встановлення зв'язків, в ній зареєстровано близько 400 мільйонів користувачів.

Нагадаємо, що Microsoft заявила про початок придбання мережі LinkedIn за $ 26,2 млрд. Нинішній генеральний директор LinkedIn Джефф Вейнер залишиться на посаді і буде підпорядковуватися безпосередньо генеральному директору Microsoft Сатье Сатья Наделла.

Як повідомляла "Країна", в Росії заблоковано доступ до двох найбільших світових порносайтів - YouPorn.com і PornHub.com. Вони внесені до "чорного списку" на вимогу Роскомнадзора. Як повідомив прокурор, який подав позов про блокування, дане рішення прийнято в зв'язку з законодавчою забороною поширення інформації про обіг порнографічних матеріалів або предметів в Росії.
http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL