Головна » Здоров`я » У США будуть доплачувати тим співробітникам, які висипаються

У США будуть доплачувати тим співробітникам, які висипаються

02.09.2016 в 06:56 переглядів: 370 коментарів: 0 Здоров`я
Американська компанія буде преміювати своїх співробітників за їх здоровий сон. У США страхова група Aetna вирішила доплачувати своєму персоналу за здоровий сон, пише Російська служба ВВС.

Американська компанія буде додатково платити кожному співробітнику $ 25 за 20 ночей сну, тривалість якого буде не менше 7-ми годин. За рік працівники, які висипаються, можуть отримати $ 300.

Топ-менеджмент Aetna вирішив ввести таке нововведення після того, як вивчив результати дослідження про негативний вплив недосипання на продуктивність персоналу.

Згідно зі звітом Американської академії медицини за 2011 рік, американський середньостатистичний працівник позбавляється 11,3 робочих днів (або $ 2 280) з-за того, що спить недостатня кількість годин. Дослідники підрахували, що кожен рік недосипання співробітників приносять втрати в сумі $ 63,2 млрд.

Компанія Aetna видасть своїм працівникам браслети, за допомогою яких будуть зніматися показання їх сну. Співробітники також можуть записувати в блокноти, скільки вони сплять щоночі. Раніше повідомлялося про те, що у Франції можуть дозволити післяобідній сон в робочий час.

Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL