Головна » Культура » ​Uber та Karabas.com домовилися про безкоштовні поїздки на концерти

​Uber та Karabas.com домовилися про безкоштовні поїздки на концерти

11.11.2016 в 10:09 переглядів: 1123 коментарів: 0 Культура

У жителів і гостей столиці з'явилася унікальна можливість приїхати на концерт або в театр на комфортному автомобілі.
Компанія Uber та білетний сервіс Karabas.com домовилися про спільну акцію — кожен покупець електронних квитків на заходи в Києві отримає спеціальний промо-код на першу безкоштовну поїздку від Uber.


Щоб взяти участь в акції потрібно виконати дві умови: купити електронний квиток на будь-який зі столичних заходів на сайті Karabas.com, бути новим користувачем Uber. Кожен куплений електронний квиток буде містити промо-код, який необхідно активувати в додатку Uber. Відразу після активації на рахунку з'явиться 100 гривень, які можна буде витратити в рамках однієї поїздки на концерт.
Uber регулярно проводить промо-акції серед клієнтів своїх партнерів по всьому світу. В Україні компанія Karabas.com була обрана першим партнером Uber, що свідчить про високі стандарти роботи і технологічності квиткового сервісу. Крім того, розмір бонусу, що нараховується по промо-коду — рекордний для нашої країни.


У Karabas.com відзначають, що проведення спільної акції стало можливим завдяки впровадженню нового формату електронного квитка з можливістю налаштувань використання промо-кодів. Надалі кожному покупцеві електронного квитка будуть надаватися всякого роду корисні додатки. Безкоштовна поїздка на Uber — перший, але далеко не останній бонус для клієнтів Karabas.com.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL