Головна » Культура » Учасник "Голос країни", відомий український фотограф Вадим Яцун презентував свій дебютний авторський сингл – «Сльозою…»

Учасник "Голос країни", відомий український фотограф Вадим Яцун презентував свій дебютний авторський сингл – «Сльозою…»

17.02.2018 в 20:26 переглядів: 500 коментарів: 0 Культура

 Відомий український фотограф Вадим Яцун презентував свій дебютний авторський сингл – «Сльозою…».

Пісня «Сльозою…» була написана 10 років тому і лише зараз отримала своє життя. Над синглом працювала команда з України та Америки у результаті вийшов ліричний трек із сучасним саундом.
Трек не схожий на інші композиції, що звучать на хвилях українського радіо. Але це новий напрямок і нове звучання.
 
-          Деякі історії не є епічними романами, а схожі на короткі розповіді, але це не значить що в них менше кохання! Так було і в моєму випадку…Після моєї маленької історії народилася пісня «Сльозою…». Я думаю, що кожен знайде в ній щось своє, - ділиться співак історією створення треку.
 
-          Ми багато часу з командою приділили тому, щоб поєднати сучасний саунд з чарівним баритоном Вадима. Адже зараз так мало виконавців, чоловіків, що мають такий тембральний вокал, – говорить головний аранжувальник треку, який працює зі Snoop Dogg, Coldplay та багатьма іншими світовими зірками.  
 
Нагадаємо, що як співак Вадим гучно заявив про себе на шоу «Голос країни – 7», де запам’ятався як епатажний учасник команди Тіни Кароль, який запропонував артисці знятися в стилі «ню».
Вадим Яцун - людина-оркестр: фотограф, вокаліст, артист. Людина, яка будь-яке захоплення виводить на найвищий, професійний рівень.
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL