Головна » Різні новини » Україна може отримати безвіз, а потім втратити через провал реформ

Україна може отримати безвіз, а потім втратити через провал реформ

23.12.2016 в 09:16 переглядів: 299 коментарів: 0 Різні новини
Якщо Україна доб'ється скасування віз, у ЄС в будь-якому випадку буде можливість "пригальмувати" безвізовий режим. Вводячи новий безвізовий запобіжник, ЄС передбачив можливість призупинити дію безвізового режиму в разі, якщо країна робить розворот в реформах. Про це сказано в схваленому країнами ЄС документі щодо нового механізму припинення, передає Європейська правда.

"Чимало депутатів і до сих пір мріють про те, щоб зробити крок назад вже на наступний день після того, як безвіз запрацює на практиці. Для них головна новина: "забути" про зобов'язання не вийде "- йдеться в статті.

Згідно з документом, Єврокомісія повинна моніторити виконання зобов'язань тих третіх країн, громадяни яких звільнені від візових вимог внаслідок успішного завершення діалогу з візової лібералізації. "Протягом семи років після вступу в силу візової лібералізації для такої країни Єврокомісія повинна регулярно звітувати (з цього приводу) перед Європарламентом і Радою ЄС - мінімум раз на рік, або коли ЄК визнає такий звіт необхідний, або коли Європарламент або Рада ЄС будуть питати про нього ", - йдеться в документі.

"Якщо одного разу Верховна Рада спотворить електронне декларування, або ж скасує норму про заборону дискримінації і т. П, ЄС буде змушений запустити процедуру призупинення безвіза" - пояснює автор.

При цьому, як наголошується, в разі України увага буде прикута до моніторингу реформ перш за все у сфері протидії корупції. Нещодавно Європарламент переніс дату розгляду безвіза для України. Також стало відомо, що Україну і Грузію об'єднають в один пакет. Пізніше посол ЄС повідомив, коли повинен вступити в силу безвізовий режим.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL