Головна » Різні новини » Україна навряд чи отримає безвізовий режим до весни

Україна навряд чи отримає безвізовий режим до весни

18.11.2016 в 11:37 переглядів: 312 коментарів: 0 Різні новини
Для введення безвіза також необхідно формальне позитивне рішення з цього приводу Європейського парламенту і Ради ЄС. Європейський союз може розглядати питання про безвізовий режим для України до весни. Про це Twitter повідомив кореспондент Радіо Свобода в Брюсселі Рікард Йозвяк.

"Переговори про безвізовий режим продовжаться наступного тижня. Не думаю, що ми побачимо фактичну лібералізацію візового режиму для України та Грузії до лютого-березня ", - написав він.

Напередодні Йозвяк повідомив, що наступний крок до безвізового режиму для України в Євросоюзі може бути здійснений наступного тижня - посли країн Євросоюзу можуть дати "зелене світло" початку переговорів між Радою ЄС та Європейським парламентом про візову лібералізацію для України.

Для введення безвізового режиму для короткострокових поїздок до країн шенгену також необхідно формальне позитивне рішення з цього приводу Європейського парламенту і Ради ЄС, яких очікують найближчим часом.

У Києві сподіваються, що це станеться до 24 листопада, коли має відбутися саміт Україна - ЄС. У кращому випадку безвізовий режим зможе заробити з початку 2017 або принаймні в першій чверті наступного року.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL