Головна » Різні новини » Україна отримає безвізовий режим до кінця року - Єврокомісар

Україна отримає безвізовий режим до кінця року - Єврокомісар

04.05.2016 в 07:34 переглядів: 211 коментарів: 0 Різні новини
За словами Йоханнеса Хана (Johannes Hahn), комісара ЄС з питань розширення, візові перепони для громадян України, Грузії, Туреччини та Косово можуть впасти вже в цьому році. У всякому разі, він особисто сподівається на це.

Хан зазначив, що зазначені ним країни виконали необхідну для отримання безвізового режиму роботу. Він також спростував наявність преференцій у одній із зазначених країн - все в рівних умовах.

Раніше повідомлялося, що Туреччина розраховує на поблажки в наданні Євросоюзом безвізового режиму через домовленості щодо мігрантів, але це не так. Хан підкреслив, що Брюссель підходить до всіх однаково, і на сьогодні можна сказати, що вся четвірка виконала свою роботу. Тепер слово за Європарламентом і Радою Європи. Вони повинні сказати останнє слово.

Раніше Єврокомісія рекомендувала Раді Європи підготувати законопроект щодо скасування візового режиму з Україною. Якщо Рада Європи прийме рекомендацію, то наступним кроком стане голосування в Європарламенті.

В ЄС також відзначили, що питання безвізового режиму та Угоди про асоціацію не йдуть в одній зв'язці, тому труднощі, які виникли після референдуму в Нідерландах, жодним чином не впливають на надання Україні безвізового режиму.

Якщо Україна отримає безвізовий режим, то її громадяни зможуть без віз відвідувати країни «Шенгенської зони». У неї не входять члени ЄС Великобританія, Ірландія, Румунія, Болгарія, Кіпр і Хорватія, але входять деякі країни не з ЄС, наприклад, Швейцарія.
шенгенська зона

Обов'язковою умовою, щоб скористатися безвізовим режимом, стане наявність біометричного закордонного паспорта. Час перебування в «шенгені» не може перевищувати (в сукупності) більше 90 діб кожні півроку від дати першого в'їзду кожного нового звітного періоду.

Безвізовий режим не дає право на працевлаштування, навчання чи ведення бізнесу. Тільки туризм. На кордоні також можуть вимагати ряд документів, зокрема, зворотний квиток, замовлений номер в готелі або запрошення, підтвердження фінансової спроможності та ін.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL