Головна » Економіка » Україна з початку року скоротила імпорт газу на третину

Україна з початку року скоротила імпорт газу на третину

03.06.2016 в 08:24 переглядів: 329 коментарів: 0 Економіка
Україна, яка не купує природний газ у Росії протягом 188 днів, в січні-травні поточного року скоротила імпорт природного газу на 34,5% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 3 млрд куб. м, повідомляє прес-служба держкомпанії «Укртрансгаз».

«Для покриття потреб вітчизняних споживачів« Укртрансгаз », згідно з поданими заявками, імпортував блакитне паливо тільки на територію Європи», - підкреслюється в повідомленні.

Також повідомляється, що в травні обсяги надходжень природного газу в Україну з території європейських країн склали 95 млн куб. м.

За оперативною інформацією «Укртрансгазу», природний газ імпортується з Словаччини в добовому режимі 0,5 млн куб. м.

Як повідомляв УНІАН, державний енергохолдинг «Нафтогаз України» в першому кварталі 2016 року імпортував з країн Європейського Союзу природний газ за середньозваженою ціною 198 дол. За тис. Куб. м, що на 34% менше, ніж в першому кварталі 2015 року.
Основними постачальниками в цей період виступали Польща, Угорщина і Словаччина. За словами міністра енергетики Ігоря Насалика, Україна відновить імпорт газу з Росії лише в разі пропозиції компанією «Газпром» прийнятної ціни на паливо. У планах України до 2020 року повністю перейти на газ власного видобутку та відмовитися від імпорту.
http://newsyou.info/ukraina
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL