Головна » Економіка » Українці масово мріють про роботу за кордоном

Українці масово мріють про роботу за кордоном

22.06.2016 в 07:02 переглядів: 242 коментарів: 0 Економіка

Однією з головних проблем українського ринку праці є "відтік інтелекту". Однак у порівнянні з 2014-2015 роками кількість тих, хто має намір виїхати за кордон, скоротилося приблизно вдвічі. Також змінилися причини, які штовхають висококваліфікованих фахівців на імміграцію. Якщо рік тому українці їхали в пошуках безпеки, то сьогодні за кордоном вони шукають стабільності, свідчать дані дослідження, проведеного порталом hh.ua.

На переїзд за кордон налаштований кожен шостий офісний співробітник. Ще трохи більше половини час від часу думають про еміграцію. Третина українців хочуть виїхати заради гарної медицини, освіти, доступної страховки. Трохи менше третини впевнені, що за кордоном можна значно більше заробляти, виконуючи навіть непрестижну роботу. А ось про почуття безпеки, можливості професійної самореалізації та спрощеною процедурою реєстрації власного бізнесу українці згадали в останню чергу.
1-21

Практично троє з п'яти опитаних зізналися, що не бачать свого майбутнього в Україні. Кожен другий не задоволений розміром зарплати і рівнем розвитку економіки. Трохи менше половини вважають неможливим залишатися в країні, в якій не дотримуються закони і процвітає корупція. І ще двоє з п'яти стурбовані нестабільною політичною ситуацією.
2-19

Однак погодяться на переїзд за кордон українці лише за певних умов. Наприклад, якщо роботодавець надасть хороші фінансові та кар'єрні можливості або буде можливий переїзд разом з сім'єю. Цікаво, що на переїзд в межах України згодні тільки четверо зі ста опитаних.

http://www.segodnya.ua/economics/business
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL