Головна » Економіка » Українці споживають в 5 разів більше енергоресурсів, ніж європейці

Українці споживають в 5 разів більше енергоресурсів, ніж європейці

29.09.2016 в 10:56 переглядів: 252 коментарів: 0 Економіка
Міністр регіонального розвитку та будівництва Геннадій Зубко порівняв, скільки енергоресурсів споживають в Україні та Європі.

Українці витрачають в п'ять разів більше енергоресурсів, ніж жителі в країнах Європи. Такий висновок озвучив на брифінгу міністр регіонального розвитку і будівництва Геннадій Зубко, пише segodnya.ua.

"Сьогодні українська сім'я споживає в 5 разів більше (енергоресурсів - Ред.), Ніж польська чи німецька", - зазначив чиновник.

Міністр назвав вихід з ситуації, що склалася. За його словами, одних "теплих кредитів" для вирішення проблеми недостатньо.

"Ми повинні не тільки надавати компенсацію - ми повинні запропонувати технічні рішення, завдяки яким українці дійсно будуть споживати в 3-5 разів менше, ніж зараз", - упевнений Зубко.

Раніше Зубко заявляв, що практично 50% енергії, яку направляють на опалення будинків, втрачається.

"В країні на опалення житла витрачається 18 млрд кубометрів газу. 2,5 млрд практично втрачаються в мережах, ще приблизно 7 млрд губляться в немодернізованних, в неефективних будинках, які були побудовані до 90-го року, а таких будинків у нас практично 75%.

Ми втрачаємо з 18 млрд фактично 9,5 млрд, на які ми витрачаємо дуже велику кількість коштів, яких нам сьогодні не вистачає в бюджеті ", - аргументував міністр. Нагадаємо, що уряд виділив близько 200 млн грн на фінансування програм енергоефективності. Раніше повідомлялося про те, які норми споживання газу застосовують при розрахунку субсидій.

http://finance.bigmir.net/budget
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL