Головна » Різні новини » Українцям дозволили оформляти субсидію на орендоване житло

Українцям дозволили оформляти субсидію на орендоване житло

26.09.2016 в 08:16 переглядів: 398 коментарів: 0 Різні новини
Ріелтори вважають, що реалізувати таку можливість буде не так просто.

В Україні тепер можна оформити субсидію, проживаючи на знімній квартирі. Про це повідомила прес-служба Мінсоцполітики з посиланням на главу відомства Андрія Реву.

Українці, які раніше не отримали субсидію через відсутність прописки, можуть отримати її, надавши договір оренди житла, на яке оформляється субсидія.

"Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність прописки в даному приміщенні, але там проживає і оплачує рахунки за тепло, газ, світло і воду, держава забезпечила йому можливість скористатися безповоротної допомогою на підставі договору оренди житла", - цитує Реву прес служба.

При цьому міністр зазначив, що рішенням уряду не визначені жорсткі вимоги до такого документа. Договір не потрібно завіряти нотаріально, достатньо лише двох підписів - власника житла і орендаря. Такий документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і повинен враховуватися місцевими органами соціального захисту населення на користь сім'ї.

Ріелтори відносяться до цієї інформації не так оптимістично, вважаючи, що реалізувати таку можливість буде вкрай складно через побоювання орендодавців. Спеціаліст з продажу нерухомості Тетяна Михайлина розповіла, що ринок оренди нерухомості зараз живий.

Ціни підскочили ще влітку, а попит не падає. Тому власники квартир вкрай прискіпливо ставляться до вибору орендарів, оцінюючи рівень їх платоспроможності. Отже, якщо орендарі попросять дозволу оформити субсидію, їм відмовлять.

"Власники будуть керуватися тим, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Тому будуть шукати підводні камені. Ризикувати для них немає сенсу, якщо ці виплати можна повісити на плечі орендарів ", - підсумувала ріелтор.

Раніше повідомлялося, що Кабмін вніс зміни до порядку розрахунку житлової субсидії. Нові правила торкнуться непрацюючих пенсіонерів, солдатів строкової служби, а також громадян з доходом менше прожиткового мінімуму.
http://finance.bigmir.net/budget
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL