Головна » Економіка » Українцям заборонили використовувати електронні гроші чотирьох платіжних систем

Українцям заборонили використовувати електронні гроші чотирьох платіжних систем

10.11.2016 в 08:48 переглядів: 310 коментарів: 0 Економіка
Користувачам, які проігнорують заборону, можуть блокувати рахунки.

Національний банк України заборонив використання електронних грошей Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI Wallet і Wallet one / Єдиний гаманець в країні.

Про заборону йдеться в телеграмі регулятора №57-0002 / 90626, яку отримали учасники банківської системи України, пише UBR.

Згідно з документом, регулятор встановив заборону як для професійних учасників банківської системи, так і для звичайних користувачів.

"У зв'язку з тим, що правила використання електронних грошей, зазначених вище торгових марок, Національним банком України не узгоджувалися, надання послуг з використанням цих торгових марок користувачам заборонено", - йдеться в тексті телеграми.

В НБУ наголосили, що регулятор погодив роботу внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.UA.

У телеграмі не вказано, які заходи будуть застосовуватися до тих, хто порушить заборону. Однак старший партнер адвокатської компанії Кравець і партнери Ростислав Кравець зазначив, що користувачам, які проігнорують заборону, можуть блокувати рахунки.

"Виступаючи на судових процесах, юристи Національного банку люблять акцентувати увагу на тому, що можуть впливати лише на роботу банківських і небанківських фінустанов в Україні, і безпосередньо не впливають на споживачів фінпослуг.

Хоча, з огляду на повноваження НБУ, можна очікувати, що за допомогою свого фінмоніторингу зможуть заблокувати рахунки людей, які порушують його заборони. Адже люди перераховують кошти, які знаходяться на їх банківських рахунках ", - сказав юрист.

Раніше повідомлялося про те, що в Україні заборонили діяльність платіжних систем з РФ.
http://finance.bigmir.net/business
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL