Головна » IT новини » Українська секція буде вперше в історії на міжнародній виставці електроніки у США

Українська секція буде вперше в історії на міжнародній виставці електроніки у США

22.09.2016 в 21:55 переглядів: 339 коментарів: 0 IT новини

Вперше в історії на International Consumer Electronics Show (CES), міжнародній виставці споживчої електроніки, що щорічно проходить в Лас-Вегасі, буде організована Українська секція.

Українська асоціація венчурного капіталу і приватних інвестицій (UVCA) спільно з фондом WNISEF оголошує про початок відбору стартапів, які зможуть показати свої продукти всьому світу. З 22 вересня починається прийом заявок для конкурсу UVCA Startup Challenge: CES Edition.

Переможці (до 10 проектів) - отримають безкоштовну можливість представити свій продукт на виставці CES-2017 (зазвичай вартість невеликого експо-місця для 1-го стартапу становить $2,5-4 тисяч). Також в якості призу переможці братимуть участь у всіх прес-івентах, організованих UVCA під час CES-2017 і, як результат, отримають не тільки відмінний PR в Україні і на міжнародному рівні, а й можливість знайти клієнтів і інвесторів для свого проекту.

Для участі в конкурсі проектів необхідно відповідати наступним критеріям:

* мати розробки в сфері гаджетів і / або IoT,

* бажання і можливість поїхати на конференцію CES-2017 в США 03-09 січня 2017 року (Зокрема, наявність загран.паспорта для представника, наявність візи США бажано),

* знання англійської мови засновником стартапа та / або представником,

* мати фінансову можливість оплатити собі переліт, проживання та перебування в США в період конференції,

* плановане зростання до, як мінімум, 5 осіб (виключаючи засновників і існуючий персонал) протягом 3-х років,

* реєстрація компанії в Україні.

* намір збільшувати експортний дохід (дохід від продажів за кордон).

"Щорічно в CES бере участь до 500 стартапів, з усього світу. І глобальні Історії Успіху багатьох починаються саме з цієї виставки. Раніше на CES вже були показані українські проекти - гаджет для спілкування з домашніми тварин Petcube, спалах для Apple IBlazr, а «контролер комуналки» Ecoisme навіть отримав нагороду 'Best of Innovations'. Але вперше ми організовуємо цілу секцію, присвячену українським розробкам - UA Tech Expo. - Ольга Афанасьєва, вик. директор UVCA - Наша мета: показати не просто окремі українські Success Stories і продукти, а й досягнення всієї країни. Україна має всі шанси стати стартап-нацією, країною з всесвітньо відомими високотехнологічними продуктами, і це ще один крок на шляху до цієї мети. Проводячи такі заходи на глобальному рівні, Асоціація продовжує доводити всьому світу, що в Україні не тільки можна, а й потрібно інвестувати".
 

Для участі в конкурсі необхідно відправити заявку на uvca.challenge@gmail.com. Заявки приймаються до 5 жовтня, а 12 жовтня відбудеться фінал, де відібрані стартапи презентують свої проекти журі, яке визначить переможців. Оцінювати і відбирати стартапи будуть лідери українського і міжнародного інвестиційному ринку - члени UVCA .

Нагадаємо, що раніше UVCA спільно з WNISEF вже організовували UVCA Startup Challenge, переможці якого представляли Україну на конференції SVOD (Silicon Valley Open Doors). Тоді це право отримали команди Cardiolyse (технології електронного охорони здоров'я) і додаток "розумний стиліст" Cluise. Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) створена за зразком Європейської асоціації венчурного і приватного капіталу (InvestEurope). Українська асоціація венчурного і приватного капіталу формує майбутній напрямок розвитку індустрії прямих інвестицій шляхом сприяння інвестиційним можливостям в Україні, представляє інтереси приватних інвесторів перед політичними діячами і сприяє поліпшенню інвестиційного та бізнес-клімату України. Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) - фонд з капіталом в розмірі 150 000 000 доларів США, що інвестує в підприємства малого та середнього бізнесу в Україні та Молдові. З моменту свого заснування WNISEF інвестував приблизно 168 000 000 доларів США в цілий ряд підприємств, які мають значний досвід у виробництві споживчих товарів, будівельних матеріалів, упаковки, в сфері роздрібної торгівлі і фінансових послуг.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL