Головна » Економіка » Українська збірна розробників ПриватБанк Corezoid взяла Visa Challenge Money 20/20 Hackathon в Лас-Вегасі

Українська збірна розробників ПриватБанк Corezoid взяла Visa Challenge Money 20/20 Hackathon в Лас-Вегасі

24.10.2016 в 16:40 переглядів: 326 коментарів: 0 Економіка

Єдиний представник Європи на найбільшому світовому подію финтехиндустрии Money 20/20 Hackathon, команда українських програмістів ПриватБанк Corezoid стала переможцем Visa Challenge і одним з переможців глобального хакатона. 

В ході унікального хакатона, який пройшов в американському Лас-Вегасі, понад 600 розробників з 106 команд у ході 24-годинної роботи змогли представити своє бачення майбутнього платіжних інструментів фінансового ринку. Команді ПриватБанк Corezoid перемогу в номінації Visa Challenge і одне з призових місць глобального хакатона приніс сервіс Share.CreditCard, який дає користувачам можливість ділитися один з одним доступом до своєї банківської картки. 

“Платіжна індустрія переживає безпрецедентний обсяг інновацій і зростання, і багато з них представлені на щорічній Money 20/20 конференції і народжуються на цьому хакатоне, - наголошується в офіційному блозі Visa, головного спонсора Money 20/20 Hackathon. - Учасникам хакатона був наданий доступ до основних API Visa через платформу з відкритим вихідним кодом, розробленої, щоб допомогти фінансовим інститутам, торговельним підприємствам і технологічним компаніям зробити сервіс оплати покупок ще більш зручним та інноваційним".

Новий сервіс Share.CreditCard, запущений на Money 20/20 Hackathon, дозволить людям по всьому світу замість звичного, але дорогого або не швидкого переказу грошей через системи переказів або р2р сервіси, надавати миттєвий і безкоштовний прямий доступ до карток і рахунків. Такий сервіс використовує технологію токенів Visa і забезпечує найвищий рівень безпеки транзакцій. 

Користувачі Share.CreditCard за допомогою мобільного додатку можуть легко ділитися доступом до грошей, завдяки чому друзі і рідні отримають швидкий тимчасовий доступ до карті, щоб оплатити покупку безконтактних POS-терміналах або зняти готівку в банкоматах з підтримкою NFC.

"Всі класичні системи переказу грошей від пошти до биткойна, займаються тим що переміщують гроші з пункту А в Б (звідси слово переклад), поєднання таких сучасних технологій, як nfc, tokens і corezoid дозволяють переосмислити звичні способи грошових переказів, зробити їх миттєвими і безкоштовними, прибрати тертя (посередників, комісії, складні форми ...) і надавати доступ до грошей в 1 клік", - зазначив винахідник Share.CreditCard, заступник голови правління Приватбанку Олександр Вітязь.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL