Головна » Різні новини » Українські хакери зламали військове відомство

Українські хакери зламали військове відомство

27.11.2016 в 16:10 переглядів: 332 коментарів: 0 Різні новини
Хактивісти з Українського Кіберальянса заявили про те, що зламали систему захисту комп'ютерів одного з департаментів Міністерства оборони РФ.

Хактивісти з Українського Кіберальянса зламали систему захисту комп'ютерів департаменту Міністерства оборони Росії щодо забезпечення державного оборонного замовлення. Про це в суботу, 26 листопада, на своїй сторінці в Facebook написав волонтер-розслідувач Михайло Кузнєцов.

"Інформацію як зазвичай передали нам для аналізу. При швидкому перегляді накидали табличку з наступною інформацією. Як ви оціните рівень наближається зашквара від публікації таких даних за десятибальною шкалою? "- Написав він.

"До речі, судячи з поштовому листуванні. Буде зашквар у жодній західній компанії, яка займається виробництвом малошумних мікросхем підсилювачів ", - зазначив в коментарі Кузнєцов.

"Це відомість НДДКР, СЧ НДР і СЧ ОКР по радіоелектронної темі. АФАР - активна фазированная решітка, наприклад. Хібіни це комплекс радиоподавления. Тема РЕ завжди щільно курувалася ГРУ МО РФ - власне тому вони, наприклад не хотіли купувати Кольчуги українського Топаза, а клепали свої. Досвідчені люди навіть з кошторисів, закупівель комплектуючих та, банальних розмов і списку дослідно-конструкторських за такими роботами можуть витягти дуже багато інформації.

Від проблем до успіхів / параметрів. Прізвища причетних теж ласунка - все ж адже пиляють, все під богом ходять - перспектива розробки для відповідних спецслужб - хоч наших ССО і СВР, хоч ЦРУ і Моссаду. Якщо є суми, то завжди можна відстежити руху по рахунках відповідних контрагентів. Це епічних розмірів про36 ", - написав у коментарі користувач Антон Швець.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL