Головна » Різні новини » «Укрпошта» випробує дрона-листоношу

«Укрпошта» випробує дрона-листоношу

01.06.2016 в 07:53 переглядів: 245 коментарів: 0 Різні новини
1 червня «Укрпошта» проведе тестування дронів для доставки посилки до адресата. Випробування проведуть в Бучі Київської області.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на прес-службу «Укрпошти».

Експеримент буде проведено на Дронь ізраїльського виробництва. Організатори анонсують, що адресат отримає смс-повідомлення, після чого, протягом декількох хвилин, за допомогою дрона буде доставлена ​​і обіцяна посилка.

За словами керівника «Укрпошти», Ігоря Ткачука, підприємство розглядає можливість повсюдного впровадження дронів для доставки поштових відправлень вже найближчим часом.

Тим часом, як повідомляв ЦТС, в Україні можуть ввести права на управління дронамі. Державіаслужба хоче врегулювати використання безпілотників в країні. Відомство поки що підготувало тільки проект відповідної концепції, однак має намір приступити і до розробки самих правил.

У документі говориться, що правила для безпілотників не поширюватимуться на моделі спортивного і розважального призначення загальною масою менше 20 кілограмів.

Перш за все дрони пропонується сертифікувати. Сертифікат буде охоплювати польотний вага, радіус дії, метод управління, кінетичну енергію при зіткненні з перешкодою. Оператори безпілотників можуть бути визнані «зовнішніми пілотами» і їм потрібно буде отримувати посвідчення, що дає право керувати дроном.

http://cfts.org.ua
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com/p/blog-page_1973.html
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL