Головна » Економіка » Укртелеком підвищив тарифи на стаціонарний зв'язок

Укртелеком підвищив тарифи на стаціонарний зв'язок

07.12.2016 в 08:42 переглядів: 378 коментарів: 0 Економіка
Відповідне рішення прийняла Нацкомзв'язку, збільшивши максимальні розміри тарифів.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, з 1 грудня 2016 р підвищила максимальні розміри тарифів на послуги фіксованого зв'язку для населення і бюджетних організацій на 10,6%, а з 1 січня 2017 роки для бюджетних організацій ще на 21,2 %, повідомляє УНІАН.

Відповідне рішення регулятора Міністерство юстиції України зареєструвало 16 листопада, а 1 грудня він був опублікований в газеті Урядовий кур'єр і таким чином вступило в силу.

З 1 грудня 2016 р для населення і бюджетних організацій абонентська плата за користування стаціонарним телефоном у містах і районних центрах складе 40,93 грн / місяць без погодинної оплати і 39,31 грн / місяць з погодинною оплатою. Населення селищ міського типу і сіл буде платити за стаціонарний зв'язок 34,74 грн / місяць без погодинної оплати і 33,12 грн / місяць з погодинною оплатою.

Для небюджетних організацій в містах і районних центрах плата за користування стаціонарним телефоном зросте до 50,96 грн / місяць без погодинної оплати і до 50,62 грн / місяць з погодинною оплатою. При цьому для небюджетних організацій в сільській місцевості абонплата збільшиться до 48,52 грн / місяць без погодинної оплати і до 42,48 грн / місяць з погодинною оплатою.

Також згідно з рішенням НКРЗІ, з 1 січня 2017 роки для бюджетних організацій абонентська плата за користування стаціонарним телефоном у містах і районних центрах виросте ще на більш ніж 20% і складе 51,51 грн / місяць без погодинної оплати і 46,30 грн / місяць з погодинною оплатою. Бюджетники селищ міського типу і сіл будуть платити за стаціонарний зв'язок 44,70 грн / місяць без погодинної оплати і 39,26 грн / місяць з погодинною оплатою.

Найбільшим оператором фіксованого зв'язку в Україні (частка ринку - понад 80%) є компанія Укртелеком. Контрольний пакет акцій компанії належить групі СКМ Ріната Ахметова.

Як повідомив директор з корпоративних комунікацій оператора фіксованого зв'язку України Укртелеком Михайло Шуранов, в середньому зростання тарифів на послуги телефонії для населення складе 8%.

"З 1 грудня Укртелеком підвищить вартість в більшості тарифних планів на 3-7 грн. Тарифи, в які включено 16 годин міжміських розмов, дзвінки на мобільні та SIP-номери, залишаться без змін ", - прокоментував він. За словами Шуранова, зміни тарифів обумовлені економічною ситуацією, зростанням вартості енергоносіїв та обслуговування мережі.

Раніше повідомлялося про те, що Укртелеком модернізує мережу в Запоріжжі за 500 млн грн.
http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL